Парафія св.Йоана Хрестителя м.Біла Церква

Неокатехуменат

Шукаєш щастя - тобі сюди!

Кожного року в нашій парафіі проводяться катехези для вісх бажаючих поглибити своє християнство. Катехизис Католицької Церкви наполягає на необхідності постхоещального катехуменату для дорослих :

"1232.Другий Ватиканський Собор відновив для латинської Церкви «катехуменат для дорослих, розділений на декілька етапів» 24. Обряди ці можна знайти в «Чині християнського втаємничення дорослих» (Ordo initiationis Christianae adultorum) (1972). Собор, крім того, дозволив, щоб «крім елементів введення, які дає християнська традиція», в тих краях, де ведеться місіонерська робота, допускалися «ті інші елементи введення в християнство, які використовуються в кожного народу, в тій мірі, в якій вони можуть бути пристосовані до християнського обряду »" (Катехизис К.Ц.)

Запрошуємо всіх бажаючих змінити своє життя після свята Воскресіння Господа Ісуса Христа відвідати реколекції в нашій парафії.

Создан 27 дек 2012